Про YOPE

YOPE - це європейський бренд засобів особистої гігієни та домашнього догляду, розроблених з безпечних для шкіри, екологічно чистих інгредієнтів і відмінних ароматів. Місія компанії полягає в тому, щоб підтримувати позитивний та збалансований спосіб життя своїх клієнтів засобами, які приємно використовувати.

Що відрізняє YOPE від інших?

gallery/якість
gallery/безпека
gallery/purity
gallery/aroma
gallery/design
gallery/sust
gallery/afford
gallery/approach
gallery/testing

Наші оптимізовані формули поєднують в собі синергетичні суміші рослинних екстрактів вищого сорту з добірними натуральними інгредієнтами, які забезпечують чудову консистенцію і ефективність продукту.

Ми формулюємо наші продукти з більш ніж 90% натуральних і мінімально оброблених інгредієнтів і ніяких речовин, які, як відомо, представляють небезпеку для людей або домашніх тварин.

Продукти YOPE мають авторську комбінацію ефірних масел і безпечних для шкіри ароматів для приємного сенсорного підйому.

Навколишнє середовище займає одне з перших місць в нашому списку пріоритетів. Наші чистячі засоби мають маркування Ecolabel. Наша упаковка підлягає вторинній переробці.

Наша мета - зробити продукти YOPE доступними для звичайного споживача. Ми зобов'язуємося підтримувати баланс ціни та якості.

Асортимент YOPE включає в себе очищаючі гелі для дорослих і дітей, зволожуючі засоби, засоби для догляду за волоссям, натуральні чистячі засоби для будинку.

YOPE гарантує безпеку продукції без тестування на тваринах і ми не використовуємо інгредієнти, які пройшли тестування на тваринах. Ми з гордістю демонструємо знак захисту прав тварин VIVA! на нашій упаковці.

Як YOPE розробляє рецепти?

Всі формули розроблені разом з косметологами і дерматологами. YOPE використовує добірні рослинні компоненти і необхідний мінімум інгредієнтів-носіїв для створення ніжних, але ефективних продуктів з чудовими ароматами і без шкідливих речовин, багатих поживними натуральними екстрактами.

gallery/yope
gallery/yope_visual_en_handcream_08_2017_08_30

Продукти особистої гігієни та домашнього догляду YOPE безпечні для шкіри, екологічно чисті і виготовлені з ніжних, не дратівливих рослинних компонентів. Вся продукція відповідає найвищим європейським стандартам.

Наша упаковка дотримується високих стандартів якості, і всесвіт YOPE втілює естетику. Цей всесвіт чистий, але не холодний, населений добрими тваринами, розробленими виключно для нашого бренду.

Залежно від продукту, YOPE включає натуральні масла і корисні рослинні екстракти, заспокійливі інгредієнти, такі як гліцерин і алантоїн, м'які миючі засоби, нетоксичні речовини поверхнево-активні або натуральну лимонну кислоту. Багато з наших продуктів сертифіковані Ecocert.

Всі продукти YOPE ніжні і нетоксичні, безпечні для дітей і людей з чутливою шкірою.

gallery/yope_visual_en_handcream_04_2017_08_30
gallery/2
gallery/pszczółka
gallery/balsam werbena
gallery/szampon świeża trawa
gallery/1

Приєднуйтесь

info@ppgroup.com.ua

gallery/2_1
gallery/50659794_2275648412683972_2729873516714542351_n