fbpx

ПРО YOPE

YOPE — це європейський бренд засобів особистої гігієни та домашнього догляду, розроблених з безпечних для шкіри, екологічно чистих інгредієнтів і відмінних ароматів. Місія компанії полягає в тому, щоб підтримувати позитивний та збалансований спосіб життя своїх клієнтів засобами, які приємно використовувати.

Що відрізняє YOPE ВІД ІНШИХ?

Наші оптимізовані формули поєднують в собі синергетичні суміші рослинних екстрактів вищого сорту з добірними натуральними інгредієнтами, які забезпечують чудову консистенцію і ефективність продукту.

Продукти особистої гігієни та домашнього догляду YOPE безпечні для шкіри, екологічно чисті і виготовлені з ніжних, не дратівливих рослинних компонентів. Вся продукція відповідає найвищим європейським стандартам.

Ми формулюємо наші продукти з більш ніж 90% натуральних і мінімально оброблених інгредієнтів і ніяких речовин, які, як відомо, представляють небезпеку для людей або домашніх тварин.

Наша мета — зробити продукти YOPE доступними для звичайного споживача. Ми зобов’язуємося підтримувати баланс ціни та якості.

Асортимент YOPE включає в себе очищаючі гелі для дорослих і дітей, зволожуючі засоби, засоби для догляду за волоссям, натуральні чистячі засоби для будинку.

Гарантує безпеку продукції без тестування на тваринах і ми не використовуємо інгредієнти, які пройшли тестування на тваринах. Ми з гордістю демонструємо знак захисту прав тварин VIVA! на нашій упаковці.

Продукти YOPE мають авторську комбінацію ефірних масел і безпечних для шкіри ароматів для приємного сенсорного підйому.

Наша упаковка дотримується високих стандартів якості, і всесвіт YOPE втілює естетику. Цей всесвіт чистий, але не холодний, населений добрими тваринами, розробленими виключно для нашого бренду.

Навколишнє середовище займає одне з перших місць в нашому списку пріоритетів. Наші чистячі засоби мають маркування Ecolabel. Наша упаковка підлягає вторинній переробці.

Як YOPE розроблює рецепти?

Всі формули розроблені разом з косметологами і дерматологами. YOPE використовує добірні рослинні компоненти і необхідний мінімум інгредієнтів-носіїв для створення ніжних, але ефективних продуктів з чудовими ароматами і без шкідливих речовин, багатих поживними натуральними екстрактами.
Залежно від продукту, YOPE включає натуральні масла і корисні рослинні екстракти, заспокійливі інгредієнти, такі як гліцерин і алантоїн, м’які миючі засоби, нетоксичні речовини поверхнево-активні або натуральну лимонну кислоту. Багато з наших продуктів сертифіковані Ecocert. Всі продукти YOPE ніжні і нетоксичні, безпечні для дітей і людей з чутливою шкірою.